Andrea Mautnerová – Google

Něco málo o mně

Skautingu se věnuji od své první třídy, letošním rokem to bude 12 let. Na vedení vlčat se podílím již rokem třetím a musím říct, že jsem si jej naprosto zamilovala. Ačkoli se kvůli internátnímu studiu nemohu zapojovat tak často, jak bych sama chtěla, snažím se co nejvíce pomáhat a vytvářet pro všechny naše svěřence zajímavé programy, které je budou bavit a zároveň něco naučí.
Studuji střední pedagogickou školu se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku a právě skauting je mou nejmilejší praxí. Z úcty ke své přezdívce miluji nové informace, a tak se ve svém volném čase často věnuji čtení. Mimo jiné ovšem i ráda programuji, hraji na různé hudební nástroje, píši nebo cokoli ručně tvořím.

Kontakt:

tel.č.: 604 671 007